- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájacie, predlžovacie lišty
- Napájacie, predlžovacie lišty
- PREDLŽOVACÍ KÁBEL S UZEMNENÍM PS-3X1.5-30M/ORANGE 30 m
PREDLŽOVACÍ KÁBEL S UZEMNENÍM PS-3X1.5-30M/ORANGE 30 m
- Kompletné špecifikácie
PREDLŽOVACÍ KÁBEL S UZEMNENÍM PS-3X1.5-30M/ORANGE 30 mSkladom29,24 EUR23,77 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Dĺžka kábla: 30 m ; Prierez kábla: 3 x 1.5 mm² ; Maximálne celkové zaťaženie: 3680 W ; Počet zásuviek: 1 x CEE 7/5 ;
| Dĺžka kábla: | 30 m |
| Prierez kábla: | 3 x 1.5 mm² |
| Menovité napätie: | 230 V AC / 50 Hz |
| Celkový maximálny prúd: | 16 A |
| Maximálne celkové zaťaženie: | 3680 W |
| Počet zásuviek: | 1 x CEE 7/5 |
| Poistka: | ![]() |
| Vypínač: | ![]() |
| Farba: | Oranžový |
| Hmotnosť: | 2.34 kg |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





