- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájanie 12 V
- Hermetické napájacie adaptéry
- PREPÍNACÍ ADAPTÉR 12V/1.25A-TP-V2 MW POWER
PREPÍNACÍ ADAPTÉR 12V/1.25A-TP-V2 MW POWER
- Kompletné špecifikácie
PREPÍNACÍ ADAPTÉR 12V/1.25A-TP-V2 MW POWERSkladom5,28 EUR4,29 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Výstupné napätie: 12 V DC ; Maximálne zaťaženie: 1.25 A ; Výstupný výkon: 15 W ; Index of Protection: IP66 ;
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Napájacie napätie: | 90 ... 264 V AC |
| Rozsah frekvencie: | 47 ... 63 Hz |
| Výstupné napätie: | 12 V DC |
| Maximálne výstupné napätie: | ± 5 % |
| Maximálne zaťaženie: | 1.25 A |
| Výstupný výkon: | 15 W |
| Účinnosť: | 82 % |
| Počet výstupov: | 1 ks. |
| Ochrany: | |
| Vybrané vlastnosti: | Možno namontovať do elektrickej krabice 60mm |
| Typ puzdra: | Plast |
| Index of Protection: | IP66 |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.12 kg |
| Rozmery: | 57 x 48 x 25 mm |
| Výrobca / Značka: | MW POWER |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




