- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájanie 12 V
- Moduly napájania
- PREPÍNACÍ ADAPTÉR 12V/1A/LED
PREPÍNACÍ ADAPTÉR 12V/1A/LED
- Kompletné špecifikácie
PREPÍNACÍ ADAPTÉR 12V/1A/LEDSkladom7,58 EUR6,16 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Výstupné napätie: 12 V DC ; Maximálne zaťaženie: 1 A ; Výstupný výkon: 12 W ;
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Napájacie napätie: | 100 ... 240 V AC |
| Výstupné napätie: | 12 V DC |
| Maximálne zaťaženie: | 1 A |
| Výstupný výkon: | 12 W |
| Počet výstupov: | 1 ks. |
| Ochrany: | Protiskratový |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| Rozmery: | 76 x 38 x 23 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




