- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájanie 12 V
- Hermetické napájacie adaptéry
- PREPÍNACÍ ADAPTÉR 12V/2A/PSC
PREPÍNACÍ ADAPTÉR 12V/2A/PSC
- Kompletné špecifikácie
PREPÍNACÍ ADAPTÉR 12V/2A/PSCSkladom13,14 EUR10,69 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Výstupné napätie: 12 V DC ; Maximálne zaťaženie: 2 A ; Výstupný výkon: 24 W ;
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Napájacie napätie: | 100 ... 240 V AC |
| Rozsah frekvencie: | 50 / 60 Hz |
| Výstupné napätie: | 12 V DC |
| Maximálne zaťaženie: | 2 A |
| Výstupný výkon: | 24 W |
| Počet výstupov: | 1 ks. |
| Ochrany: | ![]() |
| Typ puzdra: | Plast |
| Index of Protection: | IP65 |
| Vybrané vlastnosti: | Kryt prispôsobený/uzpůsoben na montáž na steny/zdi |
| Hmotnosť: | 0.15 kg |
| Rozmery: | 60 x 60 x 30 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





