- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájanie 12 V
- V nástenných krytoch
- PREPÍNACÍ ADAPTÉR 12V/3.3A/PA4
PREPÍNACÍ ADAPTÉR 12V/3.3A/PA4
- Kompletné špecifikácie
PREPÍNACÍ ADAPTÉR 12V/3.3A/PA4Skladom18,20 EUR14,80 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Druh adaptéra: Impulzový ; Výstupné napätie: 12 V DC ; Max. výstupný prúd (celkom): 3.3 A ; Počet výstupov: 4 ;
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Výstupné napätie: | 12 V DC |
| Nastavenie výstupného napätia: | 11 ... 13 V |
| Max. výstupný prúd (celkom): | 3.3 A |
| Max. výstupný prúd pre jednotlivý výstup: | 0.85 A |
| LED indikácia: | ![]() |
| Ochrany: | |
| Vstupné napätie: | 230 V AC |
| Výkon: | 40 W |
| Počet výstupov: | 4 |
| Typ konektora: | Káblové svorky |
| Vybrané vlastnosti: | Vstup napájania IEC |
| Typ puzdra: | Kov, upevniteľné na stenu |
| Zamykanie na kľúč: | ![]() |
| Hmotnosť: | 0.69 kg |
| Rozmery: | 164 x 163 x 52 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





