- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájanie 24 V
- Hermetické napájacie adaptéry
- PREPÍNACÍ ADAPTÉR 24V/0.63A-TP-V2 MW POWER
PREPÍNACÍ ADAPTÉR 24V/0.63A-TP-V2 MW POWER
- Kompletné špecifikácie
PREPÍNACÍ ADAPTÉR 24V/0.63A-TP-V2 MW POWERSkladom5,16 EUR4,20 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Výstupné napätie: 24 V DC ; Maximálne zaťaženie: 0.63 A ; Výstupný výkon: 15 W ; Index of Protection: IP67 ;
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Napájacie napätie: | 100 ... 240 V AC |
| Rozsah frekvencie: | 50 / 60 Hz |
| Výstupné napätie: | 24 V DC |
| Maximálne výstupné napätie: | ± 0.5 V |
| Maximálne zaťaženie: | 0.63 A |
| Výstupný výkon: | 15 W |
| Počet výstupov: | 1 ks. |
| Ochrany: | |
| Vybrané vlastnosti: | Možno namontovať do elektrickej krabice 60mm |
| Typ puzdra: | Plast |
| Index of Protection: | IP67 |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.08 kg |
| Rozmery: | Ø 50 x 23 mm |
| Výrobca / Značka: | MW POWER |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




