- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájanie 24 V
- Hermetické napájacie adaptéry
- PREPÍNACÍ ADAPTÉR 24V/0.75A/GPV
PREPÍNACÍ ADAPTÉR 24V/0.75A/GPV
- Kompletné špecifikácie
PREPÍNACÍ ADAPTÉR 24V/0.75A/GPVSkladom7,57 EUR6,15 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Výstupné napätie: 24 V DC ; Maximálne zaťaženie: 0.75 A ; Výstupný výkon: 18 W ; Index of Protection: IP67 ;
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Napájacie napätie: | 180 ... 264 V AC |
| Rozsah frekvencie: | 47 ... 63 Hz |
| Výstupné napätie: | 24 V DC |
| Maximálne výstupné napätie: | ± 3 % |
| Maximálne zaťaženie: | 0.75 A |
| Výstupný výkon: | 18 W |
| Účinnosť: | 82 % |
| Počet výstupov: | 1 ks. |
| Ochrany: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Typ puzdra: | Plast, Vodotesné |
| Index of Protection: | IP67 |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 70 °C |
| Hmotnosť: | 0.12 kg |
| Rozmery: | 130 x 25 x 22 mm |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




