- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájanie 12 V
- So zástrčkou, interiérové
- PREPÍNACÍ ADAPTÉR 3-12V/1.2A/BL
PREPÍNACÍ ADAPTÉR 3-12V/1.2A/BL
- Kompletné špecifikácie
PREPÍNACÍ ADAPTÉR 3-12V/1.2A/BLSkladom11,74 EUR9,54 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Výstupné napätie: 3.0 V, 4.5 V, 6.0 V, 7.5 V, 9.0 V, 12.0 V DC ; Výstupný prúd: max. 1.2 A ; Výstupný výkon: 15.0 W ;
| Identifikátor modelu: | 3-12V/1.2A/BL |
| Vstupné napätie: | 100 ... 240 V AC |
| Vstupná frekvencia striedavého prúdu: | 50 / 60 Hz |
| Výstupné napätie: | 3.0 V, 4.5 V, 6.0 V, 7.5 V, 9.0 V, 12.0 V DC |
| Výstupný prúd: | max. 1.2 A |
| Výstupný výkon: | 15.0 W |
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Nastavenie výstupného napätia: | ![]() |
| Ochrany: | Proti prepätiu |
| Počet výstupov: | 1 ks. |
| Typy konektorov napájania: | Možnosť zmeny polarity zasunutím zástrčky zodpovedajúcim spôsobom |
| Typ puzdra: | Zástrčkový korpus |
| Dĺžka káblu: | 1.2 m |
| Hmotnosť: | 0.092 kg |
| Rozmery: | 83 x 55 x 70 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





