- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájanie 48 V
- So zástrčkou, interiérové
- PREPÍNACÍ ADAPTÉR 48V/3A/5.5
PREPÍNACÍ ADAPTÉR 48V/3A/5.5
- Kompletné špecifikácie
PREPÍNACÍ ADAPTÉR 48V/3A/5.5Skladom22,75 EUR18,50 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vstupné napätie: 220 - 240 V AC ; Výstupné napätie: 48.0 V DC ; Výstupný prúd: 3.0 A ; Výstupný výkon: 144.0 W ;
| Identifikátor modelu: | 48V/3A/5.5 |
| Vstupné napätie: | 220 - 240 V AC |
| Vstupná frekvencia striedavého prúdu: | 50 / 60 Hz |
| Výstupné napätie: | 48.0 V DC |
| Výstupný prúd: | 3.0 A |
| Výstupný výkon: | 144.0 W |
| Priemerná účinnosť počas práce: | 88.0 % |
| Účinnosť pri nízkej záťaži (10%): | 80.1 % |
| Spotreba energie v stave bez záťaže: | < 0.21 W |
| Konektor: | konektor 2.1/5.5 mm na kábli |
| Ochrany: | Preťažené |
| LED indikátory: | ![]() |
| Kryt: | Desktop - Plast |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | 0 ... 55 °C / 10 ... 90 % |
| Hmotnosť: | 0.34 kg |
| Rozmery: | 136 x 58 x 40 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






