- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájanie 12 V
- Moduly napájania
- PREPÍNACÍ ADAPTÉR ADLS-40-12 ADLER Power
PREPÍNACÍ ADAPTÉR ADLS-40-12 ADLER Power
- Kompletné špecifikácie
PREPÍNACÍ ADAPTÉR ADLS-40-12 ADLER PowerSkladom6,90 EUR5,61 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Napájacie napätie: 230 V AC ; Výstupné napätie: 12 V DC ; Nastavenie výstupného napätia; Maximálne zaťaženie: 3.3 A ; Výstupný výkon: 39 W ; Počet výstupov: 1 ks. ; Ochrany: Protiskratový Preťažené Nadnapäťové Prehriatie ;
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Napájacie napätie: | 230 V AC |
| Výstupné napätie: | 12 V DC |
| Nastavenie výstupného napätia: | ![]() |
| Maximálne zaťaženie: | 3.3 A |
| Výstupný výkon: | 39 W |
| Počet výstupov: | 1 ks. |
| Ochrany: | |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | -10 °C ... 50 °C / 20 % ... 90 % |
| Hmotnosť: | 0.140 kg |
| Rozmery: | 126 x 46 x 33 mm |
| Výrobca / Značka: | ADLER Power |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





