- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájanie 12 V
- Hermetické napájacie adaptéry
- PREPÍNACÍ ADAPTÉR AF12-3751 MW POWER
PREPÍNACÍ ADAPTÉR AF12-3751 MW POWER
- Kompletné špecifikácie
PREPÍNACÍ ADAPTÉR AF12-3751 MW POWERSkladom14,55 EUR11,83 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Výstupné napätie: 12 V DC ; Maximálne zaťaženie: 3.75 A ; Výstupný výkon: 45 W ; Index of Protection: IP67 ;
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Napájacie napätie: | 100 ... 240 V AC |
| Rozsah frekvencie: | 50 / 60 Hz |
| Výstupné napätie: | 12 V DC |
| Maximálne zaťaženie: | 3.75 A |
| Výstupný výkon: | 45 W |
| Účinnosť: | 80 % |
| Počet výstupov: | 1 ks. |
| Ochrany: | |
| Typ puzdra: | Kov |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 50 °C |
| Index of Protection: | IP67 |
| Vybrané vlastnosti: | Kryt prispôsobený/uzpůsoben na montáž na steny/zdi |
| Hmotnosť: | 0.415 kg |
| Rozmery: | 250 x 40 x 23 mm |
| Výrobca / Značka: | MW POWER |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




