- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájanie 12 V
- Lišta DIN
- PREPÍNACÍ ADAPTÉR DIN60W12 POS
PREPÍNACÍ ADAPTÉR DIN60W12 POS
- Kompletné špecifikácie
PREPÍNACÍ ADAPTÉR DIN60W12 POSSkladom19,59 EUR15,93 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Výstupné napätie: 12 V DC ; Nastavenie výstupného napätia: 10.7 ... 13.5 V ; Maximálne zaťaženie: 5 A ; Výstupný výkon: 60 W ;
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Napájacie napätie: | 180 ... 264 V AC |
| Výstupné napätie: | 12 V DC |
| Nastavenie výstupného napätia: | 10.7 ... 13.5 V |
| Maximálne zaťaženie: | 5 A |
| Výstupný výkon: | 60 W |
| Počet výstupov: | 2 ks. |
| Účinnosť: | > 88 % |
| Typ puzdra: | DIN |
| Ochrany: | |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | -20 °C ... 50 °C / 45 ... 85 % |
| Hmotnosť: | 0.214 kg |
| Rozmery: | 93 x 79 x 56 mm |
| Výrobca / Značka: | POS |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




