- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájanie 12 V
- Lišta DIN
- PREPÍNACÍ ADAPTÉR DL2-30-12-U
PREPÍNACÍ ADAPTÉR DL2-30-12-U
- Kompletné špecifikácie
PREPÍNACÍ ADAPTÉR DL2-30-12-USkladom22,31 EUR18,14 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Výstupné napätie: 12 V DC ; Nastavenie výstupného napätia: 10.8 ... 13.8 V DC ; Maximálne zaťaženie: 2 A ; Výstupný výkon: 24 W ;
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Napájacie napätie: | |
| Výstupné napätie: | 12 V DC |
| Nastavenie výstupného napätia: | 10.8 ... 13.8 V DC |
| Maximálne zaťaženie: | 2 A |
| Výstupný výkon: | 24 W |
| Počet výstupov: | 2 ks. |
| Účinnosť: | 88 % |
| Typ puzdra: | DIN |
| Ochrany: | |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | -40 °C ... 70 °C / 10 ... 95 % |
| Hmotnosť: | 0.12 kg |
| Rozmery: | 92.7 x 35 x 58 mm |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




