- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájanie 48 V
- Na lištu DIN a moduly zdrojov
- PREPÍNACÍ ADAPTÉR DL2-30-48-U
PREPÍNACÍ ADAPTÉR DL2-30-48-U
- Kompletné špecifikácie
PREPÍNACÍ ADAPTÉR DL2-30-48-UNie je skladom22,94 EUR18,65 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Výstupné napätie: 48 V DC ; Nastavenie výstupného napätia: 43.2 ... 55.2 V DC ; Maximálne zaťaženie: 0.75 A ; Výstupný výkon: 36 W ;
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Napájacie napätie: | |
| Výstupné napätie: | 48 V DC |
| Nastavenie výstupného napätia: | 43.2 ... 55.2 V DC |
| Maximálne zaťaženie: | 0.75 A |
| Výstupný výkon: | 36 W |
| Počet výstupov: | 1 ks. |
| Účinnosť: | 90 % |
| Typ puzdra: | DIN |
| Ochrany: | |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | -40 °C ... 70 °C / 10 ... 95 % |
| Hmotnosť: | 0.12 kg |
| Rozmery: | 92.6 x 35 x 58 mm |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




