- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájanie 12 V
- Lišta DIN
- PREPÍNACÍ ADAPTÉR DRC-12V10W-1AZ
PREPÍNACÍ ADAPTÉR DRC-12V10W-1AZ
- Kompletné špecifikácie
PREPÍNACÍ ADAPTÉR DRC-12V10W-1AZSkladom22,78 EUR18,52 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Výstupné napätie: 12 V DC ; Maximálne zaťaženie: 0.83 A ; Výstupný výkon: 10 W ;
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Napájacie napätie: | 100 ... 240 V AC |
| Výstupné napätie: | 12 V DC |
| Nastavenie výstupného napätia: | ![]() |
| Maximálne zaťaženie: | 0.83 A |
| Výstupný výkon: | 10 W |
| Počet výstupov: | 1 ks. |
| Účinnosť: | > 82 % |
| Typ puzdra: | DIN |
| Odolnosť voči otrasom: | ![]() |
| Ochrany: | |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | -25 °C ... 71 °C / 5 ... 95 % |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| Rozmery: | 56 x 91 x 18 mm |
| Záruka: | 5 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách






