- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájanie 24 V
- Lišta DIN
- PREPÍNACÍ ADAPTÉR DRC-24V015W1RZ Delta Electronics
PREPÍNACÍ ADAPTÉR DRC-24V015W1RZ Delta Electronics
- Kompletné špecifikácie
PREPÍNACÍ ADAPTÉR DRC-24V015W1RZ Delta ElectronicsSkladom22,41 EUR18,22 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Výstupné napätie: 24 V DC ; Maximálne zaťaženie: 0.63 A ; Výstupný výkon: 15 W ;
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Napájacie napätie: | 85 ... 264 V AC 120 ... 375 V DC |
| Výstupné napätie: | 24 V DC |
| Nastavenie výstupného napätia: | 21.6 ... 26.4 V |
| Maximálne zaťaženie: | 0.63 A |
| Výstupný výkon: | 15 W |
| Počet výstupov: | 1 ks. |
| Účinnosť: | 85.5 % (typovo) |
| Typ puzdra: | DIN |
| Odolnosť voči otrasom: | ![]() |
| Ochrany: | |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | -40 °C ... 75 °C / 5 ... 95 % |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| Rozmery: | 18 x 92 x 60 mm |
| Výrobca / Značka: | Delta Electronics |
| Záruka: | 5 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách





