- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájanie 24 V
- Lišta DIN
- PREPÍNACÍ ADAPTÉR DRC-24V60W-1AZ
PREPÍNACÍ ADAPTÉR DRC-24V60W-1AZ
- Kompletné špecifikácie
PREPÍNACÍ ADAPTÉR DRC-24V60W-1AZSkladom41,38 EUR33,64 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Výstupné napätie: 24 V DC ; Nastavenie výstupného napätia: 24 ... 28 V ; Maximálne zaťaženie: 2.5 A ; Výstupný výkon: 60 W ;
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Napájacie napätie: | 90 ... 264 V AC |
| Výstupné napätie: | 24 V DC |
| Nastavenie výstupného napätia: | 24 ... 28 V |
| Maximálne zaťaženie: | 2.5 A |
| Výstupný výkon: | 60 W |
| Počet výstupov: | 2 ks. |
| Účinnosť: | > 88 % |
| Typ puzdra: | DIN |
| Odolnosť voči otrasom: | ![]() |
| Ochrany: | |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | -25 °C ... 71 °C / 5 ... 95 % |
| Hmotnosť: | 0.24 kg |
| Rozmery: | 71 x 91 x 56 mm |
| Záruka: | 5 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách





