- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájanie 48 V
- Na lištu DIN a moduly zdrojov
- PREPÍNACÍ ADAPTÉR DRF-48V120W1GBA FORCE-GT (1 FÁZA) Delta Electronics
PREPÍNACÍ ADAPTÉR DRF-48V120W1GBA FORCE-GT (1 FÁZA) Delta Electronics
- Kompletné špecifikácie
PREPÍNACÍ ADAPTÉR DRF-48V120W1GBA FORCE-GT (1 FÁZA) Delta ElectronicsSkladom75,45 EUR61,34 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Napájacie napätie: 100 ... 240 V AC (1 fáza) ; Výstupné napätie: 48 V DC ; Nastavenie výstupného napätia: 48 ... 55 V ; Maximálne zaťaženie: 2.5 A ; Výstupný výkon: 120 W ;
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Napájacie napätie: | 100 ... 240 V AC (1 fáza) |
| Výstupné napätie: | 48 V DC |
| Nastavenie výstupného napätia: | 48 ... 55 V |
| Tolerancia napätia: | ± 1 % |
| Maximálne zaťaženie: | 2.5 A |
| Výstupný výkon: | 120 W |
| Počet výstupov: | 1 ks. |
| Účinnosť: | |
| Typ puzdra: | DIN |
| MTBF (Stredná doba medzi poruchami): | 700 000 hod |
| Odolnosť voči otrasom: | IEC60068-2-6, 10 ... 500 Hz max. 4 G cez 60 minút |
| Ochrany: | |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | -40 °C ... 70 °C / 5 % ... 90 % |
| Hmotnosť: | 0.50 kg |
| Rozmery: | 31 x 124 x 124 mm |
| Výrobca / Značka: | Delta Electronics |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




