- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájanie 12 V
- Lišta DIN
- PREPÍNACÍ ADAPTÉR DRL-24V120W-1EN LYTE II
PREPÍNACÍ ADAPTÉR DRL-24V120W-1EN LYTE II
- Kompletné špecifikácie
PREPÍNACÍ ADAPTÉR DRL-24V120W-1EN LYTE IISkladom43,04 EUR34,99 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Výstupné napätie: 24 V DC ; Nastavenie výstupného napätia: 21.6 ... 26.4 V DC ; Maximálne zaťaženie: 5 A ; Výstupný výkon: 120 W ;
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Napájacie napätie: | 90 ... 264 V AC |
| Výstupné napätie: | 24 V DC |
| Nastavenie výstupného napätia: | 21.6 ... 26.4 V DC |
| Maximálne zaťaženie: | 5 A |
| Výstupný výkon: | 120 W |
| Počet výstupov: | 2 ks. |
| Účinnosť: | 88.5 % |
| Typ puzdra: | DIN |
| Ochrany: | |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | -40 °C ... 70 °C / 20 ... 95 % |
| Hmotnosť: | 0.45 kg |
| Rozmery: | 123.6 x 116.8 x 30 mm |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




