- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájanie 24 V
- Lišta DIN
- PREPÍNACÍ ADAPTÉR DRL-24V480W-1EN
PREPÍNACÍ ADAPTÉR DRL-24V480W-1EN
- Kompletné špecifikácie
PREPÍNACÍ ADAPTÉR DRL-24V480W-1ENSkladom159,26 EUR129,48 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Výstupné napätie: 24 V DC ; Nastavenie výstupného napätia: 24 ... 28 V ; Maximálne zaťaženie: 20 A ; Výstupný výkon: 480 W ;
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Napájacie napätie: | 90 ... 264 V AC |
| Výstupné napätie: | 24 V DC |
| Nastavenie výstupného napätia: | 24 ... 28 V |
| Tolerancia napätia: | ± 1 % |
| Maximálne zaťaženie: | 20 A |
| Výstupný výkon: | 480 W |
| Počet výstupov: | 2 ks. |
| Účinnosť: | 93 % |
| Typ puzdra: | DIN |
| MTBF (Stredná doba medzi poruchami): | 700 000 hod |
| Odolnosť voči otrasom: | IEC60068-2-6, 10 ... 500 Hz max. 3 G cez 60 minút |
| Ochrany: | |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | -30 °C ... 70 °C / 20 % ... 90 % |
| Hmotnosť: | 0.87 kg |
| Rozmery: | 56 x 123.4 x 123.6 mm |
| Záruka: | 5 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách




