- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájanie 24 V
- Lišta DIN
- PREPÍNACÍ ADAPTÉR DRP-024V120W-1BN
PREPÍNACÍ ADAPTÉR DRP-024V120W-1BN
- Kompletné špecifikácie
PREPÍNACÍ ADAPTÉR DRP-024V120W-1BNSkladom109,59 EUR89,10 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Výstupné napätie: 24 V DC ; Nastavenie výstupného napätia: 24 ... 28 V ; Maximálne zaťaženie: 5 A ; Výstupný výkon: 120 W ;
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Napájacie napätie: | 86 ... 264 V AC |
| Výstupné napätie: | 24 V DC |
| Nastavenie výstupného napätia: | 24 ... 28 V |
| Tolerancia napätia: | ± 2 % |
| Maximálne zaťaženie: | 5 A |
| Výstupný výkon: | 120 W |
| Počet výstupov: | 2 ks. |
| Účinnosť: | > 90 % |
| Typ puzdra: | DIN |
| MTBF (Stredná doba medzi poruchami): | 800000 hod |
| Odolnosť voči otrasom: | IEC60068-2-6, 10 ... 150 Hz max. 3 G cez 60 minút |
| Ochrany: | |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | -20 °C ... 85 °C / < 95 % |
| Hmotnosť: | 0.72 kg |
| Rozmery: | 50 x 121 x 123 mm |
| Záruka: | 5 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách





