- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájanie 24 V
- Lišta DIN
- PREPÍNACÍ ADAPTÉR DS-KAW150-4N
PREPÍNACÍ ADAPTÉR DS-KAW150-4N
- Kompletné špecifikácie
PREPÍNACÍ ADAPTÉR DS-KAW150-4NSkladom120,28 EUR97,79 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Výstupné napätie: 48 V DC ; Nastavenie výstupného napätia: 43.2 V DC ... 55.2 V DC ; Maximálne zaťaženie: 3.2 A ; Výstupný výkon: 150 W ;
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Napájacie napätie: | 100 ... 240 V AC |
| Výstupné napätie: | 48 V DC |
| Nastavenie výstupného napätia: | 43.2 V DC ... 55.2 V DC |
| Maximálne zaťaženie: | 3.2 A |
| Výstupný výkon: | 150 W |
| Počet výstupov: | 2 ks. |
| Účinnosť: | ≥ 90.5 % |
| Typ puzdra: | DIN |
| Odolnosť voči otrasom: | ![]() |
| Ochrany: | |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | -30 °C ... 70 °C / 20 ... 95 % |
| Hmotnosť: | 0.32 kg |
| Rozmery: | 104 x 93 x 58 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 305303023 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





