- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájanie 12 V
- Hermetické napájacie adaptéry
- PREPÍNACÍ ADAPTÉR GV6-12V/6.25A
PREPÍNACÍ ADAPTÉR GV6-12V/6.25A
- Kompletné špecifikácie
PREPÍNACÍ ADAPTÉR GV6-12V/6.25ASkladom41,43 EUR33,68 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Výstupné napätie: 12 V DC ; Maximálne zaťaženie: 6.25 A ; Výstupný výkon: 75 W ; Index of Protection: IP67 ;
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Napájacie napätie: | 200 ... 240 V AC |
| Rozsah frekvencie: | 50 / 60 Hz |
| Výstupné napätie: | 12 V DC |
| Maximálne zaťaženie: | 6.25 A |
| Výstupný výkon: | 75 W |
| Počet výstupov: | 1 ks. |
| Ochrany: | |
| Typ puzdra: | Kovová, Hermetická |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 75 °C |
| Index of Protection: | IP67 |
| Vybrané vlastnosti: | Kryt prispôsobený/uzpůsoben na montáž na steny/zdi |
| Hmotnosť: | 0.61 kg |
| Rozmery: | 137 x 67 x 37 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




