- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájanie 24 V
- Lišta DIN
- PREPÍNACÍ ADAPTÉR HDR-15-24 MEAN WELL
PREPÍNACÍ ADAPTÉR HDR-15-24 MEAN WELL
- Kompletné špecifikácie
PREPÍNACÍ ADAPTÉR HDR-15-24 MEAN WELLSkladom19,06 EUR15,49 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Výstupné napätie: 24 V DC ; Nastavenie výstupného napätia: 21.6 ... 29 V DC ; Maximálne zaťaženie: 0.63 A ; Výstupný výkon: 15.2 W ;
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Napájacie napätie: | |
| Výstupné napätie: | 24 V DC |
| Nastavenie výstupného napätia: | 21.6 ... 29 V DC |
| Maximálne zaťaženie: | 0.63 A |
| Výstupný výkon: | 15.2 W |
| Počet výstupov: | 1 ks. |
| Účinnosť: | 86 % |
| Typ puzdra: | DIN |
| Ochrany: | |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | -30 °C ... 70 °C / 20 ... 90 % |
| Hmotnosť: | 0.07 kg |
| Rozmery: | 93 x 18 x 58 mm |
| Výrobca / Značka: | MEAN WELL |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




