- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájanie 12 V
- V nástenných krytoch
- PREPÍNACÍ ADAPTÉR HPSDC-12V8X1A PULSAR
PREPÍNACÍ ADAPTÉR HPSDC-12V8X1A PULSAR
- Kompletné špecifikácie
PREPÍNACÍ ADAPTÉR HPSDC-12V8X1A PULSARSkladom83,11 EUR67,57 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Druh adaptéra: Impulzový ; Výstupné napätie: 12 V DC ; Max. výstupný prúd (celkom): 7 A ; Ochrana výstupov: 1 A Sklenená poistka ; Vstupné napätie: 200 ... 240 V ; Počet výstupov: 8 ;
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Výstupné napätie: | 12 V DC |
| Nastavenie výstupného napätia: | 12 V ... 15 V - Potenciometer |
| Max. výstupný prúd (celkom): | 7 A |
| Max. výstupný prúd pre jednotlivý výstup: | 1 A |
| Ochrana výstupov: | 1 A Sklenená poistka |
| LED indikácia: | ![]() |
| Ochrana: | |
| Vstupné napätie: | 200 ... 240 V, 50 / 60 Hz |
| Výkon: | 84 W (max) |
| Počet výstupov: | 8 |
| Typ konektora: | Káblové svorky |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Typ puzdra: | Kov, upevniteľné na stenu |
| Zamykanie na kľúč: | ![]() |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | -10 °C ... 40 °C / 20 ... 90 % |
| Hmotnosť: | 1.73 kg |
| Rozmery: | 275 x 205 x 75 mm |
| Výrobca / Značka: | PULSAR |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






