- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájanie 48 V
- Na lištu DIN a moduly zdrojov
- PREPÍNACÍ ADAPTÉR MDR-60-48 MEAN WELL
PREPÍNACÍ ADAPTÉR MDR-60-48 MEAN WELL
- Kompletné špecifikácie
PREPÍNACÍ ADAPTÉR MDR-60-48 MEAN WELLSkladom31,60 EUR25,69 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Výstupné napätie: 48 V DC ; Nastavenie výstupného napätia: 48 ... 56 V ; Maximálne zaťaženie: 1.25 A ; Výstupný výkon: 60 W ;
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Napájacie napätie: | 85 ... 264 V AC / 120 ... 370 V DC |
| Výstupné napätie: | 48 V DC |
| Nastavenie výstupného napätia: | 48 ... 56 V |
| Tolerancia napätia: | ± 1 % |
| Maximálne zaťaženie: | 1.25 A |
| Výstupný výkon: | 60 W |
| Počet výstupov: | 2 ks. |
| Účinnosť: | ~ 88 % |
| Typ puzdra: | DIN |
| MTBF (Stredná doba medzi poruchami): | min. 299200 hod |
| Odolnosť voči otrasom: | IEC60068-2-6, 10 ... 500 Hz max. 2 G |
| Ochrany: | |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | -20 °C ... 70 °C / 10 % ... 95 % |
| Hmotnosť: | 0.27 kg |
| Rozmery: | 100 x 92 x 39 mm |
| Výrobca / Značka: | MEAN WELL |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




