- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájanie 12 V
- Lišta DIN
- PREPÍNACÍ ADAPTÉR NDR-120-12 MEAN WELL
PREPÍNACÍ ADAPTÉR NDR-120-12 MEAN WELL
- Kompletné špecifikácie
PREPÍNACÍ ADAPTÉR NDR-120-12 MEAN WELLSkladom46,35 EUR37,68 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Výstupné napätie: 12 V DC ; Nastavenie výstupného napätia: 12 ... 14 V DC ; Maximálne zaťaženie: 10 A ; Výstupný výkon: 120 W ;
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Napájacie napätie: | |
| Výstupné napätie: | 12 V DC |
| Nastavenie výstupného napätia: | 12 ... 14 V DC |
| Maximálne zaťaženie: | 10 A |
| Výstupný výkon: | 120 W |
| Počet výstupov: | 1 ks. |
| Účinnosť: | 85.5 % |
| Typ puzdra: | DIN |
| Ochrany: | |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | -20 °C ... 70 °C / 20 ... 95 % |
| Hmotnosť: | 0.53 kg |
| Rozmery: | 127 x 124 x 41 mm |
| Výrobca / Značka: | MEAN WELL |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




