- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájanie 12 V
- Moduly napájania
- PREPÍNACÍ ADAPTÉR PFM320D-015 DAHUA
PREPÍNACÍ ADAPTÉR PFM320D-015 DAHUA
- Kompletné špecifikácie
PREPÍNACÍ ADAPTÉR PFM320D-015 DAHUASkladom23,39 EUR19,01 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Napájacie napätie: 100 V ... 240 V AC ; Výstupné napätie: 12 V DC ; Maximálne zaťaženie: 1.5 A ; Výstupný výkon: 18 W ; Počet výstupov: 1 ks. ;
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Napájacie napätie: | 100 V ... 240 V AC 50/60 Hz |
| Výstupné napätie: | 12 V DC |
| Nastavenie výstupného napätia: | ![]() |
| Maximálne zaťaženie: | 1.5 A |
| Výstupný výkon: | 18 W |
| Počet výstupov: | 1 ks. |
| Ochrany: | |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | -30 °C ... 70 °C / 5 % ... 95 % |
| Hmotnosť: | 0.090 kg |
| Rozmery: | 77 x 52 x 30 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





