- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájanie 12 V
- Moduly napájania
- PREPÍNACÍ ADAPTÉR PFM344D-4CH-EN DAHUA
PREPÍNACÍ ADAPTÉR PFM344D-4CH-EN DAHUA
- Kompletné špecifikácie
PREPÍNACÍ ADAPTÉR PFM344D-4CH-EN DAHUASkladom32,29 EUR26,25 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Napájacie napätie: 185 V ... 240 V AC ; Výstupné napätie: 12 V DC ; Nastavenie výstupného napätia: 12 V, 13.5 V, 15 V ; Maximálne zaťaženie: 2.5 A ; Výstupný výkon: 12 W / Výstup, 30 W (celkom) ; Počet výstupov: 4 ks. ; Ochrany: Protiskratový, Preťažené, Proti prepätiu, Ochrana pred atmosférickými výbojmi, Ochrana pred elektrostatickými výbojmi ;
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Napájacie napätie: | 185 V ... 240 V AC 50/60 Hz |
| Výstupné napätie: | 12 V DC |
| Nastavenie výstupného napätia: | |
| Maximálne zaťaženie: | |
| Výstupný výkon: | |
| Počet výstupov: | 4 ks. (svorka) |
| Ochrany: | |
| Kryt: | |
| Farba: | Šedý |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | 0 °C ... 40 °C / 10 % ... 90 % |
| Hmotnosť: | 0.228 kg |
| Rozmery: | 140 x 94 x 34 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




