- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájanie 12 V
- Moduly napájania
- PREPÍNACÍ ADAPTÉR PMT-12V50W2BA Delta Electronics
PREPÍNACÍ ADAPTÉR PMT-12V50W2BA Delta Electronics
- Kompletné špecifikácie
PREPÍNACÍ ADAPTÉR PMT-12V50W2BA Delta ElectronicsSkladom18,76 EUR15,25 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Napájacie napätie: 100 V ... 240 V AC ; Výstupné napätie: 12 V DC ; Nastavenie výstupného napätia: 10.8 ... 13.2 V ; Maximálne zaťaženie: 4.2 A ; Výstupný výkon: 50.4 W ; Počet výstupov: 1 ks. ; MTBF (Stredná doba medzi poruchami): > 700000 h ;
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Napájacie napätie: | 100 V ... 240 V AC |
| Výstupné napätie: | 12 V DC |
| Nastavenie výstupného napätia: | 10.8 ... 13.2 V |
| Maximálne zaťaženie: | 4.2 A |
| Výstupný výkon: | 50.4 W |
| Počet výstupov: | 1 ks. |
| Ochrany: | |
| MTBF (Stredná doba medzi poruchami): | > 700000 h |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | -30 °C ... 70 °C / 20 % ... 90 % |
| Hmotnosť: | 0.18 kg |
| Rozmery: | 99 x 82 x 29 mm |
| Výrobca / Značka: | Delta Electronics |
| Záruka: | 5 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách




