- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájanie 24 V
- Moduly napájania
- PREPÍNACÍ ADAPTÉR PMT-24V50W2BA Delta Electronics
PREPÍNACÍ ADAPTÉR PMT-24V50W2BA Delta Electronics
- Kompletné špecifikácie
PREPÍNACÍ ADAPTÉR PMT-24V50W2BA Delta ElectronicsSkladom16,73 EUR13,60 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Výstupné napätie: 24 V DC ; Nastavenie výstupného napätia: 21.6 ... 26.4 V ; Maximálne zaťaženie: 2.2 A ; Výstupný výkon: 52.8 W ;
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Napájacie napätie: | 100 ... 240 V AC |
| Výstupné napätie: | 24 V DC |
| Nastavenie výstupného napätia: | 21.6 ... 26.4 V |
| Maximálne zaťaženie: | 2.2 A |
| Výstupný výkon: | 52.8 W |
| Počet výstupov: | 1 ks. |
| Ochrany: | |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | -30 °C ... 70 °C / 5 % ... 95 % |
| Hmotnosť: | 0.18 kg |
| Rozmery: | 99 x 82 x 30 mm |
| Výrobca / Značka: | Delta Electronics |
| Záruka: | 5 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách




