- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájanie 48 V
- Na lištu DIN a moduly zdrojov
- PREPÍNACÍ ADAPTÉR PMT-48V150W2BA Delta Electronics
PREPÍNACÍ ADAPTÉR PMT-48V150W2BA Delta Electronics
- Kompletné špecifikácie
PREPÍNACÍ ADAPTÉR PMT-48V150W2BA Delta ElectronicsSkladom36,69 EUR29,83 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Napájacie napätie: 90 V ... 132 V AC, 180 V ... 264 V AC ; Výstupné napätie: 48 V DC ; Nastavenie výstupného napätia: 43.2 ... 52.8 V ; Maximálne zaťaženie: 3.3 A ; Výstupný výkon: 158.4 W ; Účinnosť: 91 % ; MTBF (Stredná doba medzi poruchami): > 700000 h ;
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Napájacie napätie: | vyberané prepínačom |
| Výstupné napätie: | 48 V DC |
| Nastavenie výstupného napätia: | 43.2 ... 52.8 V |
| Maximálne zaťaženie: | 3.3 A |
| Výstupný výkon: | 158.4 W |
| Účinnosť: | 91 % |
| MTBF (Stredná doba medzi poruchami): | > 700000 h - Telcordia SR-332 |
| Počet výstupov: | 2 ks. |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | -30 °C ... 70 °C / 20 % ... 90 % |
| Hmotnosť: | 0.36 kg |
| Rozmery: | 159 x 97 x 30 mm |
| Výrobca / Značka: | Delta Electronics |
| Záruka: | 5 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách




