- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Iné napájacie adaptéry
- PREPÍNACÍ ADAPTÉR PS-202F PRE MULTISWITCHE TERRA SRM/SRQ F PLUG
PREPÍNACÍ ADAPTÉR PS-202F PRE MULTISWITCHE TERRA SRM/SRQ F PLUG
- Kompletné špecifikácie
PREPÍNACÍ ADAPTÉR PS-202F PRE MULTISWITCHE TERRA SRM/SRQ F PLUGSkladom33,02 EUR26,85 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Napájacie napätie: 100 ... 240 V AC ; Výstupné napätie: 20 V DC ; Výstup: F plug ;
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Napájacie napätie: | 100 ... 240 V AC |
| Rozsah frekvencie: | 50/60 Hz |
| Výstupné napätie: | 20 V DC |
| Maximálne zaťaženie: | 2 A |
| Určenie: | Multiswitche TERRA |
| Výstup: | F plug |
| Hmotnosť: | 0.17 kg |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




