- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájanie 12 V
- Moduly napájania
- PREPÍNACÍ ADAPTÉR PS4D ROGER
PREPÍNACÍ ADAPTÉR PS4D ROGER
- Kompletné špecifikácie
PREPÍNACÍ ADAPTÉR PS4D ROGERSkladom56,88 EUR46,24 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Zdroj PS4D je určený na použitie v systéme kontroly prístupu a automatiky budov RACS 5; Predovšetkým môže byť využitý na napájanie expandérov MCX2D, MCX4D a distribútorov napájania PSD4D; Výstupné napätie: 13.8 V DC ; Maximálne zaťaženie: 5.4 A ; Výstupný výkon: 75 W ;
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Napájacie napätie: | 230 V AC |
| Výstupné napätie: | 13.8 V DC |
| Nastavenie výstupného napätia: | ![]() |
| Maximálne zaťaženie: | 5.4 A |
| Výstupný výkon: | 75 W |
| Efektivita napájacieho adaptéra: | 89 % |
| Počet výstupov: | 1 ks. |
| Ochrany: | |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | -10 °C ... 40 °C / 20 % ... 90 % |
| Hmotnosť: | 0.300 kg |
| Rozmery: | 99 x 97 x 30 mm |
| Výrobca / Značka: | ROGER |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





