- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájanie 12 V
- Moduly napájania
- PREPÍNACÍ ADAPTÉR RSP-200-48 MEAN WELL
PREPÍNACÍ ADAPTÉR RSP-200-48 MEAN WELL
- Kompletné špecifikácie
PREPÍNACÍ ADAPTÉR RSP-200-48 MEAN WELLSkladom63,92 EUR51,97 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Výstupné napätie: 48 V DC ; Nastavenie výstupného napätia: 41 ... 56 V ; Maximálne zaťaženie: 4.2 A ; Výstupný výkon: 201.6 W ;
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Napájacie napätie: | 88 ... 264 V AC |
| Rozsah frekvencie: | 47 ... 63 Hz |
| Výstupné napätie: | 48 V DC |
| Nastavenie výstupného napätia: | 41 ... 56 V |
| Maximálne zaťaženie: | 4.2 A |
| Výstupný výkon: | 201.6 W |
| Počet výstupov: | 1 ks. |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Ochrany: | |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | -30 °C ... 70 °C / 20 % ... 90 % |
| Hmotnosť: | 0.718 kg |
| Rozmery: | 215 x 115 x 30 mm |
| Výrobca / Značka: | MEAN WELL |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




