- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájanie 24 V
- Lišta DIN
- PREPÍNACÍ ADAPTÉR SDR-120-24 MEAN WELL
PREPÍNACÍ ADAPTÉR SDR-120-24 MEAN WELL
- Kompletné špecifikácie
PREPÍNACÍ ADAPTÉR SDR-120-24 MEAN WELLSkladom61,14 EUR49,71 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Výstupné napätie: 24 V DC ; Nastavenie výstupného napätia: 24 ... 28 V DC ; Maximálne zaťaženie: 5 A ; Výstupný výkon: 120 W ;
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Napájacie napätie: | |
| Výstupné napätie: | 24 V DC |
| Nastavenie výstupného napätia: | 24 ... 28 V DC |
| Maximálne zaťaženie: | 5 A |
| Výstupný výkon: | 120 W |
| Instantaneous maximum power: | 180 W - 3 s (max) |
| Počet výstupov: | 1 ks. |
| Účinnosť: | 88 % |
| Typ puzdra: | DIN |
| Výstup relé: | 1 ks. - DC OK |
| Ochrany: | |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | -25 °C ... 70 °C / 20 ... 95 % |
| Hmotnosť: | 0.62 kg |
| Rozmery: | 125 x 124 x 41 mm |
| Výrobca / Značka: | MEAN WELL |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




