- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájanie cez Ethernet (PoE)
- PREPÍNACÍ ADAPTÉR UQ-POE-24-12W-G 12 W UBIQUITI
PREPÍNACÍ ADAPTÉR UQ-POE-24-12W-G 12 W UBIQUITI
- Kompletné špecifikácie
PREPÍNACÍ ADAPTÉR UQ-POE-24-12W-G 12 W UBIQUITISkladom17,67 EUR14,36 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Maximálny výstupný prúd: 500 mA ; Výstupné napätie: 24 V DC ; Vstupné napätie: 100 V ... 240 V AC ; Výstupný výkon: 12 W ;
| Počet vstupov: | 1 ks. RJ-45 - 10/100/1000 Base-T |
| Maximálny výstupný prúd: | 500 mA |
| Výstupné napätie: | 24 V DC |
| Vstupné napätie: | 100 V ... 240 V AC @ 50/60 Hz |
| Výstupný výkon: | 12 W |
| Ochrany: | |
| Kryt: | Plast |
| LED indikátory: | ![]() |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | 0 ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 0.105 kg |
| Rozmery: | 87 x 46 x 33 mm |
| Výrobca / Značka: | UBIQUITI |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






