- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Meniče napätia
- DC/DC
- PREVODNÍK NAPÁJANIA DC-200 10 A
PREVODNÍK NAPÁJANIA DC-200 10 A
- Kompletné špecifikácie
PREVODNÍK NAPÁJANIA DC-200 10 ASkladom20,71 EUR16,84 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ: Zníženie napätia, DC/DC ; Napájacie napätie: 21 V ... 30 V DC ; Výstupné napätie: 12 V ... 14 V DC ; Výstupný prúd: 10 A (neprerušovaný chod) ; Výkon: 120 W (neprerušovaný chod) ; Ochrany: Nadnapäťové, Podpätie, Protiskratový ;
| Typ: | Zníženie napätia, DC/DC |
| Napájacie napätie: | 21 V ... 30 V DC |
| Výstupné napätie: | 12 V ... 14 V DC |
| Nastavenie výstupného napätia: | ![]() |
| Výstupný prúd: | |
| Výkon: | |
| Ochrany: | |
| Hmotnosť: | 0.44 kg |
| Rozmery: | 145 x 86 x 20 mm |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





