- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Meniče napätia
- DC/DC
- PREVODNÍK NAPÁJANIA DCDC-2412/2
PREVODNÍK NAPÁJANIA DCDC-2412/2
- Kompletné špecifikácie
PREVODNÍK NAPÁJANIA DCDC-2412/2Skladom11,40 EUR9,27 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ: Zníženie napätia ; Napájacie napätie: 24 V DC ; Výstupné napätie: 12 V DC ; Výstupný prúd: 2 A (max) ;
| Typ: | Zníženie napätia |
| Napájacie napätie: | 24 V DC |
| Výstupné napätie: | 12 V DC |
| Výstupný prúd: | 2 A (max) |
| Výkon: | 24 W (max) |
| Vybrané vlastnosti: | Vodotesné |
| Určenie: | |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| Rozmery: | 60 x 25 x 20 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




