- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Meniče napätia
- DC/DC
- PREVODNÍK NAPÁJANIA DCDCH-12V2A-SD PULSAR
PREVODNÍK NAPÁJANIA DCDCH-12V2A-SD PULSAR
- Kompletné špecifikácie
PREVODNÍK NAPÁJANIA DCDCH-12V2A-SD PULSARSkladom14,56 EUR11,84 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ: Zníženie napätia, DC/DC ; Napájacie napätie: 18 V ... 30 V DC ; Výstupné napätie: 12 V DC ; Výstupný prúd: 2 A (max) ; Výkon: 24 W (max) ;
| Typ: | Zníženie napätia, DC/DC |
| Počet vstupov: | 1 |
| Počet výstupov: | 1 |
| Napájacie napätie: | 18 V ... 30 V DC |
| Výstupné napätie: | 12 V DC |
| Nastavenie výstupného napätia: | ![]() |
| Výstupný prúd: | 2 A (max) |
| Výkon: | 24 W (max) |
| Minimálny rozdiel napätia medzi výstupom a vstupom: | 0 V |
| Ochrany: | |
| Vybrané vlastnosti: | Vstup - Drôtové káble Výstup - Zásuvka DC 2.1/5.5mm |
| Určenie: | |
| Hmotnosť: | 0.158 kg |
| Rozmery: | |
| Výrobca / Značka: | PULSAR |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





