- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Inteligentná domácnosť
- BleBox
- Detektory bezdrôtové
- RAIN SENSOR RAIN-SENSOR/BLEBOX Wi-Fi
RAIN SENSOR RAIN-SENSOR/BLEBOX Wi-Fi
- Kompletné špecifikácie
RAIN SENSOR RAIN-SENSOR/BLEBOX Wi-FiSkladom51,12 EUR41,56 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detekcia: rainfall ; Measurement range: beginning and end of precipitation ; Rozsah frekvencie: 2.4 GHz Wi-Fi - IEEE 802.11g ; Vybrané vlastnosti: Determining the duration of precipitation, Zariadenie je vybavené zabudovaným ohrievačom, Podpora technológie μWiFi, vzdialený prístup ;
| Spolupráca: | BleBox |
| Detekcia: | rainfall |
| Measurement range: | beginning and end of precipitation @ 0 ... 50 °C |
| Poplachová signalizácia: | Signál do mobilnej aplikácie wBox |
| Rozsah frekvencie: | 2.4 GHz Wi-Fi - IEEE 802.11g |
| Podpora mobilných telefónov: | |
| Control output: | Typ OD ("open drain") |
| Napájanie: | 12 ... 24 V DC |
| Spotreba energie: | < 1 W - Pohotovostný režim < 1.5 W - Spustený ohrievač max. 6 W |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Bezhalogénový plast, Samozhasnuteľný plast |
| Index of Protection: | IP55 |
| Farba: | Žula |
| Prevádzková teplota: | -20 ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.11 kg |
| Rozmery: | |
| Výrobca / Značka: | BleBox |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




