- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Reléové moduly
- 24V DC
- RELÉ OR-PI-456/24UC ORNO
RELÉ OR-PI-456/24UC ORNO
- Kompletné špecifikácie
RELÉ OR-PI-456/24UC ORNOSkladom25,47 EUR20,71 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Slúži na zvýšenie maximálneho zaťaženia výstupného vedenia tranzistoru ovládača a pre galvanickú izoláciu medzi výstupným vedením a bodom zaťaženia; Počet výstupov relé: 1 ; Napájanie: 24 V DC / AC ; Maximálne zaťaženie relé: 16 A / 250 V AC ; Výstup: 1 x NO/NC ; Výrobca / Značka: ORNO ;
| Počet výstupov relé: | 1 |
| Napájanie: | 24 V DC / AC |
| Spotreba prúdu: | 33 mA @ 24 V |
| Maximálne zaťaženie relé: | 16 A / 250 V AC (max) 16 A / 24 V DC (max) |
| Výstup: | 1 x NO/NC |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.065 kg |
| Rozmery: | 97 x 17 x 65 mm |
| Výrobca / Značka: | ORNO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




