- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Reléové moduly
- 5V DC
- RELÉ P-HF41F-005-ZS
RELÉ P-HF41F-005-ZS
- Kompletné špecifikácie
RELÉ P-HF41F-005-ZSSkladom2,57 EUR2,09 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Slúži na zvýšenie maximálneho zaťaženia výstupného vedenia tranzistoru ovládača a pre galvanickú izoláciu medzi výstupným vedením a bodom zaťaženia; Počet výstupov relé: 1 ; Napájanie: 5 V DC ; Maximálne zaťaženie relé: 6 A (max), 30 V DC / 250 V AC (max) ; Výstup: 1 x NO/NC ;
| Počet výstupov relé: | 1 |
| Napájanie: | 5 V DC |
| Spotreba prúdu: | 34 mA @ 5 V DC |
| Maximálne zaťaženie relé: | 6 A (max), 30 V DC / 250 V AC (max) |
| Výstup: | 1 x NO/NC |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 80 °C |
| Hmotnosť: | 0.005 kg |
| Rozmery: | 28 x 15 x 5 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




