- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Reléové moduly
- 24V DC
- RELÉOVÝ MODUL 4R-D7 Modbus RTU
RELÉOVÝ MODUL 4R-D7 Modbus RTU
- Kompletné špecifikácie
RELÉOVÝ MODUL 4R-D7 Modbus RTUSkladom14,66 EUR11,92 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Ovládanie PTZ: RS-485 / UART TTL ; Protokol: Modbus RTU ; Prenosová rýchlosť: 4800 / 9600 / 19200 b/s ; Počet výstupov relé: 4 ks. ; Maximálne zaťaženie relé: 10 A / 250 V AC, 10 A / 30 V DC ;
| Ovládanie PTZ: | RS-485 / UART TTL |
| Protokol: | Modbus RTU |
| Prenosová rýchlosť: | 4800 / 9600 / 19200 b/s (východiskové: 9600 b/s) |
| Počet vstupov: | 4 ks. |
| Počet výstupov relé: | 4 ks. |
| Maximálne zaťaženie relé: | 10 A / 250 V AC , 10 A / 30 V DC |
| Výstup: | 4 x NO/NC |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 7 V ... 24 V DC (adaptér nie je súčasťou balenia) |
| Hmotnosť: | 0.092 kg |
| Rozmery: | 93 x 91 x 20 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




