- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Reléové moduly
- 12V DC
- RELÉOVÝ MODUL AWZ-508
RELÉOVÝ MODUL AWZ-508
- Kompletné špecifikácie
RELÉOVÝ MODUL AWZ-508Skladom8,53 EUR6,93 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Slúži na zvýšenie maximálneho zaťaženia výstupného vedenia tranzistoru ovládača a pre galvanickú izoláciu medzi výstupným vedením a bodom zaťaženia; Počet výstupov relé: 2 ; Napájanie: 10 ... 15 V DC, 21 ... 28 V DC (nastavenie pomocou jumperu) ; Maximálne zaťaženie relé: 2 A (max), 30 V DC / 50 V AC ; Výstup: 2 x NO/NC ; Vybrané vlastnosti: spustenie vstupov relé nízkym alebo vysokým napätím - T+ / T- vstup LED indikácia ;
| Počet výstupov relé: | 2 |
| Napájanie: | (nastavenie pomocou jumperu) |
| Spotreba prúdu: | 75 mA (max) |
| Maximálne zaťaženie relé: | 2 A (max), 30 V DC / 50 V AC (max) |
| Výstup: | 2 x NO/NC |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| Rozmery: | 79 x 43 x 23 mm |
| Výrobca / Značka: | PULSAR |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




