- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Reléové moduly
- 12V DC
- RELÉOVÝ MODUL AWZ-511
RELÉOVÝ MODUL AWZ-511
- Kompletné špecifikácie
RELÉOVÝ MODUL AWZ-511Skladom7,58 EUR6,16 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Slúži na zvýšenie maximálneho zaťaženia výstupného vedenia tranzistoru ovládača a pre galvanickú izoláciu medzi výstupným vedením a bodom zaťaženia; Počet výstupov relé: 2 ; Napájanie: 10 ... 14 V DC ; Maximálne zaťaženie relé: 2 A (max) 30 V DC / 50 V AC ; Výstup: 2 x NO/NC ;
| Počet výstupov relé: | 2 |
| Napájanie: | 10 ... 14 V DC |
| Spotreba prúdu: | 33 mA @ 12 V DC |
| Maximálne zaťaženie relé: | 2 A (max) 30 V DC / 50 V AC (max) |
| Výstup: | 2 x NO/NC |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| Rozmery: | 70 x 43 x 20 mm |
| Výrobca / Značka: | PULSAR |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




