- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Reléové moduly
- 12V DC
- RELÉOVÝ MODUL AWZ-622 PULSAR
RELÉOVÝ MODUL AWZ-622 PULSAR
- Kompletné špecifikácie
RELÉOVÝ MODUL AWZ-622 PULSARSkladom3,80 EUR3,09 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Slúži na zvýšenie maximálneho zaťaženia výstupného vedenia tranzistoru ovládača a pre galvanickú izoláciu medzi výstupným vedením a bodom zaťaženia; Počet výstupov relé: 1 ; Napájanie: 10 ... 14 V DC ; Maximálne zaťaženie relé: 1 A (max), 30 V DC / 50 V AC ; Výstup: 1 x NO / NC ;
| Počet výstupov relé: | 1 |
| Napájanie: | 10 ... 14 V DC |
| Spotreba prúdu: | 20 mA (max) @ 12 V DC |
| Maximálne zaťaženie relé: | 1 A (max), 30 V DC / 50 V AC (max) |
| Výstup: | 1 x NO / NC |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| Rozmery: | 30 x 27 x 18 mm |
| Výrobca / Značka: | PULSAR |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




