- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Reléové moduly
- 12V DC
- RELÉOVÝ MODUL AWZ-626 PULSAR
RELÉOVÝ MODUL AWZ-626 PULSAR
- Kompletné špecifikácie
RELÉOVÝ MODUL AWZ-626 PULSARSkladom33,50 EUR27,24 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Slúži na zvýšenie maximálneho zaťaženia výstupného vedenia tranzistoru ovládača a pre galvanickú izoláciu medzi výstupným vedením a bodom zaťaženia; Počet výstupov relé: 4 ; Napájanie: 10 ... 16 V AC/DC ; Maximálne zaťaženie relé: 6 A (max), 30 V DC / 250 V AC ; Výstup: 4 x NO/NC ; Vybrané vlastnosti: Pomalá tavná poistka (5/20mm) - 6.3 A ;
| Počet výstupov relé: | 4 |
| Napájanie: | 10 ... 16 V AC/DC |
| Spotreba prúdu: | 33 mA @ 12 V DC |
| Maximálne zaťaženie relé: | 6 A (max), 30 V DC / 250 V AC (max) |
| Výstup: | 4 x NO/NC |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 0.16 kg |
| Rozmery: | 151 x 70 x 28 mm |
| Výrobca / Značka: | PULSAR |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




