- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Reléové moduly
- 24V DC
- RELÉOVÝ MODUL ESP12-2R-D8 Wi-Fi
RELÉOVÝ MODUL ESP12-2R-D8 Wi-Fi
- Kompletné špecifikácie
RELÉOVÝ MODUL ESP12-2R-D8 Wi-FiSkladom13,65 EUR11,10 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Ovládanie PTZ: Wi-Fi ; Protokol: IEEE 802.11 b/g/n/e/i, Wi-Fi Direct (P2P), TCP, UDP ; Počet výstupov relé: 2 ks. ; Maximálne zaťaženie relé: 10 A / 250 V AC, 10 A / 30 V DC ;
| Ovládanie PTZ: | Wi-Fi |
| Protokol: | IEEE 802.11 b/g/n/e/i, Wi-Fi Direct (P2P), TCP, UDP |
| Počet vstupov: | ![]() |
| Počet výstupov relé: | 2 ks. |
| Maximálne zaťaženie relé: | 10 A / 250 V AC , 10 A / 30 V DC |
| Výstup: | 2 x NO/NC |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 7 V ... 30 V DC alebo 5 V DC (adaptér nie je súčasťou balenia) |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| Rozmery: | 78 x 47 x 19 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





