- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Reléové moduly
- 12V DC
- RELÉOVÝ MODUL PK-41F-1Z-C2-1/12V
RELÉOVÝ MODUL PK-41F-1Z-C2-1/12V
- Kompletné špecifikácie
RELÉOVÝ MODUL PK-41F-1Z-C2-1/12VSkladom17,76 EUR14,44 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Slúži na zvýšenie maximálneho zaťaženia výstupného vedenia tranzistoru ovládača a pre galvanickú izoláciu medzi výstupným vedením a bodom zaťaženia; Počet výstupov relé: 1 ; Napájanie: 12 V DC ; Maximálne zaťaženie relé: 6 A (max), 30 V DC / 250 V AC (max) ; Výstup: 1 x NO/NC ;
| Počet výstupov relé: | 1 |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Spotreba prúdu: | 14.2 mA @ 12 V DC |
| Maximálne zaťaženie relé: | 6 A (max), 30 V DC / 250 V AC (max) |
| Výstup: | 1 x NO/NC |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 80 °C |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| Rozmery: | 88 x 71 x 6 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




